Вуличні спортивні майданчики

Багато фахівців в сфері охорони здоров'я рекомендують правильні заняття спортом на свіжому повітрі для дітей та дорослих. Для цих цілей прекрасно підходять універсальні спеціальні вуличні комплекси тренажерів, високої якості виготовлення. Сучасні вуличні спортивні майданчики можна встановити де завгодно. Наприклад, встановлюють на дачі, в парковій і приморській зоні, у дворі будинку або школи. Наше обладнання для вуличних спортмайданчиків коштує набагато дешевше, ніж покупка кожного окремого тренажера.

До кожного нашого виробу додається детальна схема для монтажу спортивного майданчика і візуальна покрокова інструкція. Це дозволить без особливих зусиль зробити правильно монтаж вуличних майданчиків в короткий час. В інструкції детально прописані всі дії.

На вуличних спортивних майданчиках, можна без особливих зусиль робити вправи з власною вагою. Для таких тренувань можна використовувати турніки і бруси: підтягування, віджимання, виходи на турніках, елементи скручування, і інші спортивні елементи. Такі тренування рекомендовані лікарями і комплексно розвивають м'язи рук, плечей, спини і преса дітей і дорослих.